Go back

Junior Graphic Designer

Jesteśmy iGamingNuts!

Naszym celem jest przekazanie klientom najlepszej i najbardziej wszechstronnej wiedzy na temat bukmacherów za pośrednictwem dedykowanych stron i produktów.

Koncentrujemy się na umożliwieniu graczom znajdowania najlepszych typów na wydarzenia sportowe i wyboru najkorzystniejszych produktów spośród wszystkich operatorów zakładów bukmacherskich. Dla naszych użytkowników przygotowujemy wytyczne i kompleksowe recenzje w oparciu o szeroką wiedzę i doświadczenie naszych ekspertów.

Na pewno znasz Nas ze strony;

Stawiamy na ludzi z pasją. Szukamy pracowników, którzy interesują się sportem, znają bieżące trendy, a dodatkowo chętnie podzielą się swoją wiedzą! 🙂

…dołącz do nas! Twoim zadaniem będzie przygotowywanie treści publikowanych na łamach serwisów iGamingNuts oraz mediów, z którymi współpracujemy.

Nasze oczekiwania względem Kandydata.

iGamingNuts poszukuje kreatywnego i ambitnego projektanta graficznego, który łączy grafikę ze swoim hobby. Dobrze czuje klimat rywalizacji sportowej. Kandydat idealny wie, że w niedzielę o 12:30 spotkanie Górnik Łęczna vs Znicz Pruszków to “niedzielny klasyk”.  Jeśli jesteś pasjonatem sportów drużynowych lub sportów walki, to idealnie wpisujesz się w klimat naszej firmy i podejmowane przez nas projekty.

OBOWIĄZKI

TWOJE ZADANIA:

  • Projektowanie grafik na potrzeby naszych stron (ponad 20 różnych projektów),

  • Projektowanie grafik na potrzeby kampanii social media,

  • Edycja istniejących grafik,

  • Ścisła współpraca z wewnętrznymi działami w Firmie,

  • Wsparcie zespołu grafików,

  • W przyszłości projektowanie podstawowych widoków modułów i stron www,

  • Okazjonalnie zadania związane z przygotowywanie materiałów do druku (2 razy do roku).

NASZE WYMAGANIA:

  • Zainteresowanie sportem warunek konieczny

  • Zainteresowanie najnowszymi trendami i wydarzeniami sportowymi,

  • Umiejętność tworzenia projektów zgodnie z briefem i z wykorzystaniem wskazówek,

  • Znajomość programów z pakietu Adobe,

  • Zainteresowanie UX/UI będzie dodatkowym atutem,

  • Znajomość jednego z programów lub gotowość do nauki: Adobe XD, Figma, będzie dodatkowym atutem,

  • Angielski: minimum B2

Oferujemy

W iGamingNuts tworzymy 30-osobowy zgrany i wspierający się zespół specjalistów i ekspertów. W segmencie legalnych zakładów sportowych cieszymy się dumnym tytułem lidera w budowaniu społeczności graczy. Na rynku polskim nasze produkty to najlepsze strony o tematyce bukmacherskiej, m. in. legalnibukmacherzy.pl. Rozwijamy się także międzynarodowo i już teraz działamy na rynkach europejskich oraz Ameryki Południowej i Azji.

Dla Nas kultura pracy i atmosfera jest bardzo ważna. Jak tylko możemy doceniamy naszych pracowników, którzy otrzymują darmowe wejścia na mecze piłkarskie, żużlowe oraz sporty walki 🙂

Jeździmy także na tematyczne konferencje, gdzie można zobaczyć nowości z branży bukmacherskiej oraz organizujemy naprawdę nietuzinkowe wyjazdy integracyjne :)!

Dbamy także o work-life-balance, bo wiemy jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i zdrowie psychiczne Naszych pracowników!

Dlatego jeśli szukasz nowych wyzwań, chcesz rozwijać się w branży bukmacherskiej – dołącz do iGamingNuts!

 U Nas poczujesz się jak w domu!

Benefity:

  • karta multisport (dofinansowanie)

  • prywatna opieka medyczna (dofinansowanie)

  • wysokiej jakości, nowoczesny sprzęt (pracujemy na Mac)

  • codzienne różnorodne śniadanie w biurze

  • nowoczesne biuro w centrum Gdańska Wrzeszcz (bardzo dobrze skomunikowane z SKM, tramwaj, autobus)

  • działania społeczne w które chętnie się angażujemy

  • praca u rynkowego lidera branży bukmacherskiej

  • dodatkowy dzień wolny w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia

  • świętujemy urodziny i jubileusz zatrudnienia

  • wspólne wyjścia zespołowe i firmowe wyjazdy integracyjne

  • możliwość pracy zdalnej w systemie 3 dni z biura, 2 dni z domu

  • elastyczne godziny pracy: zaczynamy między 7-9

  • Pracę dla jednej z największych firm afiliacyjnych w Polsce o ugruntowanej pozycji,

  • Pracę dla nas, nie dla klientów zewnętrznych – prowadzimy kilkadziesiąt projektów na całym świecie,

  • Realna możliwość rozwoju i szkoleń – wsparcie Senior Graphic Designera, platformę do szkoleń,

  • Rodzaj umowy: B2B/ UoP,

Miejsce pracy: Gdańsk